...

jeudi 5 novembre 2015

Larousse, Crimée... Da liegt der Hund begraben !

Ще пару слів про саботаж української справи на французьких теренах
Властиво питання : хто є власним кореспондентом Укрінформу у Франції ? 

Quelque chose me dit que pour s'excuser d'avoir diffusé de fausses informations, Isabelle Dumont prétendra avoir fait confiance à des sources peu fiables : UkrInform.ua
новини з пальця

 


Французький видавничий дім "Ларус" (Larousse) після офіційного звернення посольства України і заяви речника МЗС почав "повертати" Крим Україні.

Про перші позитивні кроки у цьому контексті свідчать зміни на сайті видавництва, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

Зокрема, у розділі «Україна» розміщено фактично копію мапи, надрукованої у  соціально-економічному атласі на 2016 рік (яка викликала справедливе обурення українців), але за винятком належності Криму. На мапі офіційного сайту французького видавництва Кримський півострів безроздільно належить Україні.

Нагадаємо, в оновленому виданні соціально-економічного атласу країн світу на 2016 рік видавничого дому «Ларус» на одній із карт зі складу України виключено суверенну її територію - півострів Крим. У цьому зв'язку посол України у Франції Олег Шамшур звернувся з відкритим листом до видавництва, у якому закликав виправити цю «ганебну помилку», яка до того ж суперечить офіційній позиції Франції.
МЗС Франції вкотре підтвердило свою прихильність територіальній цілісності України та заявило, що не визнає незаконну анексію Криму.

Source/Джерело : http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1899061-frantsuzke-vidavnitstvo-pochalo-povertati-krim-ukrajini.html


На сайті Лярус карта - поки що - не мінялась, про це писали французькі газети, що відгукнулись на цей скандал. Мова про паперове видання Атласу 2016 : "en page 105 de son édition 2016 de l’Atlas socio-économique" пише посол України у Франції у відкритому листі до Лярус. Журналістам видавництво відповіло, що "не бажає вступати в полеміку"...
... "Божа роса"


2 commentaires: