...

vendredi 21 avril 2017

à propos des porcs au Parlement français, un témoignage européen

Le Vice-Président de l'Assemblée parlementaire du Conseil de l'Europe à propos des porcs au Parlement français.
давні і серйозні культурні та історичні відносини
Volodymyr Ariev, Vice-Président de l'Assemblée parlementaire du Conseil de l'Europe

Lors de ma visite au parlement français à la veille du vote concernant les sanctions contre la Russie, en présence de l'Ambassadeur d'Oukraïne il m'avait été dit : il faut bien que l'on vende nos porcs.

Volodymyr Ariev, Vice-President de l'Assemblée Parlementaire du Conseil de l'Europe.Я Вам можу сказати, що коли я зустрічався у Франції в парламенті (не буду казати, в якій палаті, з ким), але мені напряму сказали, при цьому був навіть присутній посол України, при цій розмові, коли приймалося рішення у Франції щодо санкцій відносно Росії: ну, а нам треба кудись свинину продавати. Після чого я написав достатньо великий свій пост про те, як свині з’їдають санкції.

Тут вже, розумієте, прагматизм підміняє принципи. Але саме це і стає підвалиною для того, що європейська єдність починає тріщати. Тому що коли принципи заміняються грішми, відразу заходять туди кошти більші, відразу починають підтримувати відповідно вливання з боку Кремля до євроскептичних організацій, підтримка крайнього правого і крайнього лівого сектору в європейських країнах. Тому ми й бачимо просто ерозію.

 ...

 Французи відчувають Сирію як щось спільне до себе. Але вони не відчувають Україну. Вони не відчувають. Вони вважають завжди, для них це був «російський світ», як представлялося. Тому що у Росії тут достатньо давні і серйозні культурні та історичні відносини...

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire